HLÍVÁČEK pastilky s hlívou a rakytníkem s příchutí jablka a hrušky


minimální trvanlivost do 30.6.2015 Ovocné pastilky s hlívou ústřičnou a rakytníkem řešetlákovým se 100% dávkou vitaminu C a D.
Výrobce: Terezia Company
Product image Product image Product image
Product image

Kulaté pexeso Čtyřlístek jako dárek uvnitř každého balení

Ovocné pastilky HLÍVÁČEK, které si děti velmi rychle oblíbí, jsou mimořádně zdravé. Jejich základem je totiž sušené ovoce – jablko a hruška v prášku a hlíva ústřičná.

Hlíva ústřičná

Hlíva obsahuje betaglukany a celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě toho, tyto pastilky obsahují i rakytník.

Rakytník řešetlákový

Rakytník je přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitaminů a obsahuje 25× více vitaminu C než citrusové plody. Celá rostlina rakytníku je výjimečná obsahem široké škály biologicky aktivních látek. Plody rakytníku – bobule oranžové barvy, kyselé chuti, obsahují provitamin A, vitaminy B1, B2, B6, C, E, K1 a F. Účinnou složkou jsou flavonoidy a přítomna je cenná látka hippophein. Navíc je přírodním zdrojem karotenoidů, a to bohatším než jedny z nejbohatších zdrojů – mrkev nebo tykev.

Příchuť hruška: Dextróza, želatina, 100% sušená hruška (prášek), mikrokrystalická celulóza, 100% hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, prášek), barvivo přírodní extrakt kurkuma, kyselina askorbová (vitamin C), sušená rakytníková šťáva (Hippophae rhammnoides, prášek z plodu), protispékavá látka stearan hořečnatý, sladidlo sukraloza, hruškové aroma, cholekalciferol (vitamin D3).

Příchuť jablko: Dextróza, želatina, 100% sušené jablko (prášek), mikrokrystalická celulóza, 100% hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, prášek), barvivo přírodní extrakt kurkuma, kyselina askorbová (vitamin C), sušená rakytníková šťáva (Hippophae rhammnoides, prášek z plodu), jablkové aroma, protispékavá látka stearan hořečnatý, sladidlo sukraloza, cholekalciferol (vitamin D3).

 
Množstevní slevy
Množství
Cena
2 +
279,00 Kč
Původní cena:  289,00 Kč s DPH
99,00 Kč s DPH